Все тільки починається!

+38 (050) 723-55-11

+38 (097) 901-20-76

+38 (063) 456-15-76

+38 (044) 227-39-01

nashsled@gmail.com

""

11 вересня / заочно

Зараз українські діти переживають нелегкі часи. Задля того, щоб покращити їх психологічний стан, уникнути нестабільності та занепокоєння дітям потрібні хоча б маленькі свята та несподіванки, які подарують нам дитячі радощі та посмішки під час війни.

Благодійний Фонд «Наш Слід» запроваджує унікальний фестиваль, який розкриє нові кулінарні здібності учасників. Українські діти дуже талановиті. Це підтверджують наші численні багатожанрові фестивалі. І зараз ми пропонуємо проявити свою творчість з іншого боку - в кулінарному мистецтві.

Українці пишаються своєю гостинністю та різноманітністю страв. Ми впевнені, що в кожній родині є улюблені страви власного приготування. І звичайно ж діти із задоволенням допомагають їх готувати у колі сім’ї.

Прийшов час продемонструвати свої навички у кулінарному мистецтві і отримати за це ексклюзивні нагороди та корисні подарунки.

Фестиваль-конкурс «Смачно Fest» відбудеться 11 вересня 2022 р.

Заявки приймаються також до 11 вересня до 12:00. (кнопка «Заявка»)

З основними правилами конкурсу ви можете ознайомитися в нашому Положенні (кнопка «Положення»)

Усі учасники фестиваля отримують дипломи. У кожній номінації і віковій категорії надаються звання Лауреата I, II і III ст.

Також передбачені таки призи, як «Гран-при» та «Особлива відзнака»

Всі ваші чудові рецепти будуть викладені на нашій сторінці у facebook: https://fb.me/e/20pYeqKe9 для визначення переможця на "Приз глядацьких симпатій" за кількістю голосів.

Що дають людині кулінарні здібності? В першу чергу це задоволення від визнання. Адже всі ми любимо смачно поїсти та із заадоволенням приймаємо їжу від майстра.

А щоб страва вийшла смачною потрібні такі якості, як вправність, зібраність та відповідальність. Це по-друге.

І врешті решт, це може стати справою всього життя. Можна стати food-блогером та створювати свої шедеври і навчати цьому інших — проводити майстер класи та відео уроки. А можна стати шеф-кухарем у ресторані.

Все це дуже перспективно, тому ми запрошуємо наших українських діточок спробувати себе у новому виді творчості.

Звичайно ж ми будемо раді, якщо до конкурсу долучаться й батьки! Адже процес приготування та фіксування на фото чи відео (за бажанням) неодмінно буде веселим та смачним!

А наші дипломовані та практикуючі експерти гідно оцінять наших конкурсантів.

Взяти участь у конкурсі дуже просто! Треба заповнити заявку і надіслати нам рецепт своєї страви та фото покрокового приготування (до 7 фото) на поштову скриньку: nashsled@ukr.net

Давайте пишатися нашими дітьми та давати їм можливість всебічно розвиватись.

Все тільки починається!

Організаційний комітет:

БФ «Наш Слід»

Наталія Сучкова

(050) 723-55-11 (вайбер)

(097) 901-20-76 (телеграм)