Все тільки починається!

+38 (050) 723-55-11

+38 (097) 901-20-76

+38 (063) 456-15-76

+38 (044) 227-39-01

nashsled@gmail.com

Завдяки вашим відгукам ми вдосконалюємося з кожним днем!

 

Нагороди отримали.Діти задоволені. Дякуємо за хороший фестиваль , хорошу організацію та підтримку наших колетивів.До зустрічі! Танцювальний колектив "Перлина". ЦДЮТ Клеванської селищної ради Рівненської обл.

 

Доброго дня,  нагороди отримали. Дякуємо вам за плідну працю, що в цей нелегкий час ви даруєте радість нам і нашим дітям!!! Зразковий хореографічно-цирковий колектив "Фієста", м. Мена

 

Наташа, спасибо Вам огромное за возможность поучаствовать в вашем фестивале!!!! Мы все остались
счастливы!!! Спасибо Вам лично за внимательность и такое приятное общение!!!!Будем ещё принимать участие!!!! Спасибо за награды!!!!!!!
Студія сучасного танцю "РИТМ-dance" - керівник - Булавенко Альона

 

Щиро дякую ВАМ дорогі організатори конкурсу "Лавина талантів" - пані Наталіє та пан Всеволод - за можливість бути учасницею вашого конкурсу, за І премію, і за таку приємну критику, що занотувало жюрі у моїй рецензії. Будьте благословенні! Дякую Богові, що ви - є, ...і до зустрічи! З повагою - Наталя Ізотова.

 

Шановні організатори, Шановне жюрі конкурсу "Лавина талантів 17 червня." Щиро дякую вам від імені нашого Польського Товариства за таку приємну оцінку (І місце) нашої творчості. Для нас це не тільки  бонус щодо нашої роботи, але також і велика підтримка з вашої сторони нас - як нацменшин. Більшість членів товариства, та Учасник дуету зараз перебувають вдома у Польщі, і ця звістка про перемогу - надала нам стимулу вірити в щастя, у все найкраще, а також далі працювати для створення прекрасного. Нехай Добрий Єзус і Марія оберігають ВАС! Дякуємо, що ВИ - Є. З шаною - Наталя Ізотова.

 

Доброго дня, шановні Наталія та Всеволод. Висловлюємо подяку і щиру вдячність за  участь у конкурсі та приділену увагу. Наш клас знаходиться в військовому гарнізоні глибокого лісу. Результати для нашого музичного класу в сьогоденні є дуже важливими і напряму впливають на збереження та подальше навчання наших дітей. Бажаємо вам міцного здоров'я, оптимізму, благополуччя і успіхів у такій важливій справі! З повагою, Оксана (мама учасниці Анастасії Гончар), Наталія Федорова (викладач)

 

Уважаемые Наталия и Всеволод Сучковы. Вашу посылку с наградами получили.Большое спасибо за добрые слова и замечания ,высказанные в наш адрес в рецензии. Будьте здоровы! Мы очень рады, что наши конкурсы так радуют деток, их родителей и преподавателей! Удачи всем в творчестве! Берегите себя!

 

Дорогие уважаемые организаторы и члены жюри заочного конкурса "Лавина Талантов"! Спасибо Вам за наших детей, за счастливые лица, за радостные улыбки. Огромное спасибо всем членам жюри, что так высоко оценили наши старания! Спасибо за такие приятные , прекрасные в слова в рецензии.  Счастья, радости, любви вам! Огромное спасибо!!! С уважением, родители Загария Саши и Макеевой Маши.

 

Дякуємо за організований , заряджений енергетикою свята - конкурс!  За подарунки і особисті нагороди та дипломи ! Терпіння та процвітання у Вашій не простій роботі ! З пов. STENET

 

Дякую за прекрасно організований фестиваль!!! Здоров‘я, терпіння, успіхів та процвітання Вам Всеволод та Наталія!!! Нам все дуже сподобалось, Ви молодці! З пов. Територія Твого Танцю!

 

Вітаємо всіх учасників за гарні виступи! Щира подяка організаторам фестивалю, які створили професійну і святкову атмосферу заходу! З повагою «Соколята»!

 

Велике дякуємо за організацію такого фестивалю, це дійсно було справжнє свято танцю!!! Все було на найкращому рівні!!! Всі хто приймав участь у організації цього фестивалю, справжні професіонали!!! Хотілося б окремо відзначити роботу дівчат які допомогали на сцені вони справжні молодці, окрема їм подяка!!! Ми отримали справжні, хороші емоції від цього заходу!!! З повагою Зразковий коллектив "Ритм" м. Черкаси.

 

Большое спасибо организаторам фестиваля за прекрасную атмосферу и организацию фестиваля! Наталья Всеволод здоровья, успехов,  процветания вам и всей вашей профессиональной команде! Отдельное спасибо за подарки и вкусный обед для детей! С уважением " Дружба"!