Все тільки починається!

+38 (050) 723-55-11

+38 (097) 901-20-76

+38 (063) 456-15-76

+38 (044) 227-39-01

nashsled@gmail.com

Благодійний Фонд «Наш Слід» вже 10 років працює з дитячими освітніми творчими проектами.

Це творчі табори, фестивалі, конкурси свята та концерти.

А для тих, хто не маєте змоги приїхати на наші заходи і особисто взяти участь у фестивалях-конкурсах, може подати заявку на заочну участь.

На наших відеозвітах можна побачити, що усі наші заходи перетворюються в справжні свята з нагородами, призами, великою кількістю подарунків та різноманітними розвагами!

Гімн фестивалю
"Лавина талантів"

Гімн фестивалю
"Зоряна брама"

Гімн фестивалю
"Талановитий Я"

Висловлюємо величезну подяку всім, хто допомагає нам і підтримує ці події! З кожним разом наш фестиваль стає завдяки вам більш насиченим і яскравим!

Ми дуже раді пропозиціям щодо партнерства та співпраці.

З питань партнерства та співпраці телефонуйте:
(066) 094-60-24

Для чого потрібні фестивалі та конкурси?

Для чого потрібні конкурси?

Як вони впливають на виховання дитини та формування її особистості?

Спробуємо відповісти на ці не прості питання.

Мабуть ні в кого не викликає заперечень теза про те, що виховання дитини - це процес підготовки її до дорослого життя. В дорослому житті людина стикається з суперечностями, проблемами, які потребують вирішень. Практично, людина, якщо вона хоче чогось досягти, має постійно змагатися. От цьому й вчать конкурси. Здоровому змаганню.

Всі ми в дитинстві займалися в гуртках і секціях. Сам процес навчання, а тим більше реалізації завжди був захоплюючим. Відточування техніки веде крок за кроком до вдосконалення навичок. Розуміючи це, дуже важливо дати нашим дітям можливість самореалізації, запропонувати вибір, в якому творчому напрямку йому розвиватися і вдосконалюватися.

Звітні концерти та фестивалі-конкурси прищеплюють дітям зібраність, відповідальність і дисципліну. Це безумовно маса емоцій, як в провалах, так і у зростанні. Це події, до яких конкурсант готується з особливим настроєм. Але не завжди є можливість реалізувати свій творчий хист у активному середовищі. І цьому можуть перешкоджати різні чинники. Наприклад - географічні та матеріальні, навіть карантин. У цьому випадку існує варіант дистанційних конкурсів.

Що стосується дистанційних конкурсів від нашого Благодійного Фонду «Наш Слід», то на четвертому році їх проведення ми відпрацювали все до дрібниць і цей формат має й свої переваги.

Наприклад, для того, що б дитина прийняла участь в хореографічному чи вокальному конкурсі – батькам не треба витрачатися на дорогу та проживання. Достатньо надіслати відео з виступом дитини. Те саме стосується художніх, театральних, літературних та будь-яких інших конкурсів.

БФ «Наш слід» проводить як багатожанрові заочні фестивалі та конкурси, так й фестивалі з окремих жанрів та мистецтв.

Ми маємо фахове авторитетне журі, яке оцінить та дасть рецензію на кожен виступ. Це стосується всіх жанрів. Вокалу, хореографії, літератури та будь якого іншого жанру. Ви можете бути впевненими, що виступ вашої дитини буде оцінений фахово.

Кожен наш конкурс збирає понад 200 номерів! А позитивні відгуки конкурсантів, батьків, та керівників нас стимулюють на постійне зростання якості подібних заходів.

Таким чином, участь у дистанційних конкурсах - це ефективний механізм різнобічного розвитку особистості дитини, його гармонійної соціалізації і творчого становлення. І ми з радістю приймемо всіх конкурсантів на наших дистанційних заходах!