Все тільки починається!

+38 (050) 723-55-11

+38 (097) 901-20-76

+38 (063) 456-15-76

+38 (044) 227-39-01

nashsled@gmail.com

"Лавина Талантів"

27 вересня / заочно

Любі друзі!

27 вересня 2022 року ми запрошуємо творчих дітей та колективи взяти участь у нашому багатожанровому дистанційному Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Лавина Талантів. Талановиті та незламні»!

За 8 років проведення фестивалів і конкурсів наша команда вже відпрацювала схему заочних заходів і у нас вже дуже багато вдячних учасників. А багато хто вже стали постійними учасниками наших дистанційних конкурсів.

Адже у нас:

- професійне журі;

- ексклюзивні (дизайнерські) нагороди, які завжди нові;

- всі учасники отримують дипломи і медалі, колективи - кубки;

- кращі учасники отримують Гран-прі і Особливі відзнаки.

Ми знаємо, що скоро настане перемога, всі сім’ї, які вимушені були роз’їхатися, будуть воз'єднані, всі повернуться до своїх домівок, що СВІТЛО переможе темряву, що ми зможемо з вами зустрітися очно на сцені!

Україна понад усе!

Як завжди, з основними правилами конкурсу ви можете ознайомитися в нашому Положенні (кнопка «Положення»). І подати заявку (кнопка «Заявка») на цій же сторінці. Це можна зробити до 27 вересня до 12:00.

Для участі у заході потрібно просто подати заявку, виклавши своє відео на YouTube (інструкція додається). Так само можна приєднатися до нашого Телеграм канала: https://t.me/Nash_Sled  і бути в курсі всіх деталей конкурсу. Адже конкурс проходить згідно з графіком його роботи (кнопка «Розклад»)

Усі учасники фестиваля отримують дипломи. У кожній номінації і віковій категорії надаються звання Лауреата I, II і III ст. Лауреати - колективи нагороджуються кубками. Лауреати - солісти, лауреати - дуети та лауреати - тріо нагороджуються дипломами і медалями.

Ми впевнені, що ця пропозиція не зможе залишити вас без уваги.

Хочеться нагадати батькам і керівникам, що ніщо так не зміцнює впевненість в собі і цілеспрямованість до нових досягнень, як конкурентне суперництво! Особливо в наш новий час. Давайте пишатися нашими дітьми, нашим зростаючим поколінням. Давайте в них виховувати почуття любові до прекрасного і світлого!

Все тільки починається!

Організаційний комітет:

БФ «Наш Слід»

Наталія Сучкова

(050) 723-55-11 (вайбер)

(097) 901-20-76 (телеграм)