Все тільки починається!

+38 (050) 723-55-11

+38 (097) 901-20-76

+38 (063) 456-15-76

+38 (044) 227-39-01

nashsled@gmail.com

Шановні керівники, батьки, та конкурсанти!

Ми щиро маємо надію, що карантин не зломав ваш дух и цілеспрямованість!

Оскільки у теперішніх умовах діти позбавлені можливості приймати участь у сценічних конкурсах та показати свої таланти на сцені, то «Благодійний Фонд «Наш Слід» запрошує всіх бажаючих на наші дистанційні конкурси.

Маючи вже три-річний досвід проведення заочних конкурсів, ми стали одними з кращих: - у нас своє окреме журі на кожний жанр; - всі наші учасники отримують ті ж самі нагороди, що і на сценічних фестивалях: кубки, дипломи (кожному), медалі (кожному); - на кожний номер ми пишемо рецензії (розгорнутий надрукований на бланку відгук від наших членів журі); - протокол з усіма отриманими місцями та відеозаписами викладається на сайті конкурсу у загальному доступі; А кращі учасники додатково приймають участь у голосуванні на "Приз глядацьких симпатій", який проходить онлайн, а особливі учасники за думкою журі отримують додаткові Особливі відзнаки за свої досягнення.

Незважаючи на те, що зараз конкурси дистанційні, ми намагаємось їх проводити як свята для дітей і отримуємо величезну кількість подяк від учасників, керівників та батьків за гарну організацію, професійну оцінку виступів та слушні поради журі.

Інформуємо Вас, що наш 19-ий дистанційний конкурс від БФ “Наш Слід” під назвою “Талановитий Я” відбудеться 27 липня. А 5 серпня ми проводимо вже другий літературний конкур «Лавина Талантів».

Бажаємо усім гарного настрою, та великих перемог! Бережіть себе!

Адже саме культура та творчість у час карантину, допомагає нам усім пережити психологічну і моральну кризу!

Сучкова Наталія (президент «Благодійного Фонду «Наш Слід»)