Все тільки починається!

+38 (050) 723-55-11

+38 (097) 901-20-76

+38 (063) 456-15-76

+38 (044) 227-39-01

nashsled@gmail.com

Спорт — це те, в чому українці завжди були лідерами. За час незалежності України наш жовто-блакитний прапор піднімали на Олімпіадах та Паралімпіадах, український гімн лунав на чемпіонатах світу та Европи. І все це завдяки нашим спортсменам.

Благодійний Фонд «Наш Слід» відкриває новий соціальний проект «Літопис майбутнього України. Молодь та спорт», присвячений до ювілею 30-річчя Незалежності України.

Це книга, в якій ми побачимо видатних представників підростаючого покоління нашої держави, як майбутнє українського спорту разом із заслуженими спортсменами та тренерами, як приклад для нашої молоді.

Запрошуємо разом з нами написати цей Літопис, дати можливість нашим дітям зафіксувати себе у створенні майбутнього. Адже у України є і буде настрій перемоги, буде майбутнє поки в нас є творчі талановиті діти, які потім стануть відомими діячами в галузі спорту, які будуть представляти нашу країну в світі.

Прийняти участь у всеукраїнському збірнику можуть всі бажаючі, початківці, які є надією України, спортсмени, які себе вже реалізували у різних видах спорту, які вже принесли країні медалі переможців, а також тренери, які вже виховали і виховують плеяди спортсменів.


Ціль проекту — зробити акцент на тому, що наш український спорт продовжує розвиватись і радувати вболівальників своїми досягненнями. І в цей рік - рік 30-річчя незалежності України треба підкреслити і зміцнити ставлення до підростаючого покоління.

А задля того, щоб ця знаменна подія надовго залишилась в пам'яті учасників цього проекту, ми започаткували пам'ятні призи та нагороди. Це дипломи, кубки учасникам проекту, книги, подяки керівникам і тренерам, пам'ятні сувеніри від нашого Благодійного Фоду.

Змінюється уряд, зносяться пам'ятники, переписується історія...
Але книги несуть нам правду нашого літопису.

Давайте ж пишатися нашою молоддю, яка пише історію України вже сьогодні.

Книга буде складатися з розділів по всім видам спорту.

Кількість сторінок - не обмежена.

На одній сторінці можна розмістити до 5 фотографій і текст до 2300 знаків.
В інформацію про секцію, школу, або про окрему дитину-спортсмена можна включити: історію розвитку, досягнення, статистику, незабутні випадки.

А задля того, щоб стати учасником, достатньо оформити заявку і надати всі належні матеріали для розроблення оригінал-макету для розміщення у збірнику.

Вартість участі в проекті.
Розміщення матеріалів у книзі:
1 сторінка - 3 500 грн.
Додаткові примірники можна буде придбати за попередньою заявкою вартістю 350 грн.

Вимоги до матеріалів, що подаються до друку партнерами проекту. Всі матеріали висилаються на електронну пошту на адресу: pochta@nashsled.com.ua
Текст висилається у форматі word.
Кількість знаків на 1 сторінку - до 2300 знаків.
Кількість фотографій на 1 сторінку - до 5 шт.

Все тільки починається!

Якщо виникли питання, дзвоніть або пишіть нам:
(050) 723-55-11(вайбер)
(097) 901-20-76
nashsled@gmail.com