Все тільки починається!

+38 (050) 723-55-11

+38 (097) 901-20-76

+38 (063) 456-15-76

+38 (044) 227-39-01

nashsled@gmail.com

Вітаємо Вас на сторінці нашого нового проекту!

Цього року ми започаткували видання книги про дитячу творчість під час війни. Вона присвячена колективам, студіям, закладам, талановитим дітям, які займаються творчістю, які є надією та гордістю України. Книга — “Літопис майбутнього України. Талановиті та незламні”.

Це вже буде наше третє видання з колекціі «Літописів». В минулому році і на початку цього року ми видали «Творчість та мистецтва» та книгу «Молодь та спорт».

Ми хочемо розказати у книзі про талановитих дітей, які під час війни займаються творчістю: співають, грають на музичних інструментах, пишуть картини. Українські діти дають благодійні концерти для наших захисників, беруть участь в аукціонах, де продаються їхні творчі роботи, кошти з яких віддаються на ЗСУ та на підтримку постраждалих. Вони пишуть вірші та оповідання — свої переживання про сучасніcть. Наші діти стають дорослими не по віку, відповідальними, мужніми, вони знаходять в собі сили та наснагу творити прекрасне навіть в евакуації — задля України та во славу України. Цією книгою ми хочемо дати їм надію та віру в те, що їх творчість потрібна, задля майбутнього їх самих та країни в цілому.

Адже у України є і буде культура, буде майбутнє поки у нас в країні є творчі талановиті діти. Колись вони стануть відомими музикантами та співаками, танцюристами та акторами і будуть представляти нашу країну в світі. Ми хочемо розказати країні про дітей, які пишуть історію України вже сьогодні. Наші діти – це наше майбутнє.

Ця книга – це наша велика подяка та шана нашим діточкам, їхнім батькам, керівникам гуртків та їх творчим закладам за те, що творчий розвиток не зупиняється в наші нелегкі для країни часи і цим вони надихають всіх навкруги на подальше життя та розвиток.

Випуск та презентація книги з галоконцертом учасників передбачається восени 2022 р.

Книга “Літопис майбутнього України. Талановиті та незламні”, на зразок попередніх наших видань, планується об’ємом в 160 – 180 стр. та тиражем близько 500 примірників. Ці книги будуть надіслані всім учасникам та по закладах культури та освіти.

Гала концерт з презентацієй книги відбудется у Києві в концертному залі КНУБА.

Все тільки починається!

Якщо Ви зацікавились, дзвоніть або пишіть нам:

(050) 723-55-11(вайбер)

(097) 901-20-76 (телеграм)

nashsled@gmail.com