Все тільки починається!

+38 (050) 723-55-11

+38 (097) 901-20-76

+38 (063) 456-15-76

+38 (044) 227-39-01

nashsled@gmail.com

"Лавина Талантів"

17 лютого / заочно

 

Благодійний Фонд «Наш Слід» запрошує усіх бажаючих прийняти участь у 27-му Всеукраїнському дистанційному конкурсі "Лавина Талантів"!

Мабуть ні в кого не викликає заперечень теза про те, що виховання дитини - це процес підготовки її до дорослого життя. В дорослому житті людина стикається з суперечностями, проблемами, які потребують вирішень. Практично, людина, якщо вона хоче чогось досягти, має постійно змагатися. От цьому й вчать конкурси. Здоровому змаганню.

Що стосується дистанційних конкурсів від нашого Благодійного Фонду «Наш Слід», то на п'ятому році їх проведення ми відпрацювали все до дрібниць і цей формат має й свої переваги.

 

 

Для того, що б дитина прийняла участь в хореографічному чи вокальному конкурсі – батькам не треба витрачатися на дорогу та проживання. Достатньо надіслати відео з виступом дитини. Те саме стосується художніх, театральних, літературних та будь-яких інших конкурсів.

Конкурс відбудеться 17 лютого

Заявки та оплата приймаються до 17 лютого.

Як прийняти участь:

Крок перший:

Викладаєте в YOUTUBE відеозапис із виступом.

Крок другий:

Заповнюєте заявку. Після цього ви отримаєте номер рахунку, на який необхідно сплатити внесок.

Крок третій:

Підбиття підсумків конкурсу, рішення журі та відправка нагород.

Усі учасники фестиваля отримують дипломи. У кожній номінації і віковій категорії надаються звання Лауреата I, II і III ст. Лауреати - колективи нагороджуються кубками. Лауреати - солісти, лауреати - дуети та лауреати - тріо нагороджуються дипломами і медалями.

УВАГА!! (новина)

Кращі учасники додатково приймають участь у голосуванні на "Приз глядацьких симпатій",  який проходить онлайн, а кращі учасники за думкою журі отримують додаткові Особливі відзнаки за свої досягнення.

 

Організаційний комітет:

БФ «Наш Слід»

Наталія Сучкова (050) 723-55-11

Всеволод Сучков (066) 094-60-24

Email: nashsled@gmail.com