Не відмовляйся від своєї мрії!

БФ "Наш Слід" м. Київ

(050) 723-55-11

(063) 456-15-76

nashsled@gmail.com

Підсумки ІІ дистанційного конкурсу мистецтв "Зоряна Брама"

ХОРЕОГРАФІЯ

Діти  дует бальний танець

Ансамбль спортивного бального танцю “Ритм”, м. Луцьк Танцювальний мікс

https://www.youtube.com/watch?v=AATwbdmYacE 1 премія

 

Ювенали дует сучасна хореографія

Студія сучасного танцю Be Free,  Закарпатська область, м. Іршава Журавлі

https://youtu.be/hH9xqfLiJoU 1 премія

Студія сучасного танцю Be Free,  Закарпатська область, м. Іршава Крила

https://youtu.be/IduODMFb4Og 2 премія

 

Соло юніори сучасна хореографія

Гришина Вікторія,"Народний художній колектив" ансамбль сучасного танцю "Райдуга-Шанс", м. Добропілля. Донецька область  "Почуття"

https://youtu.be/oQl-_72rLnk 1 премія

 

МГ + формейшн ювенали народний стилізований танець

"Народний художній колектив" ансамбль сучасного танцю "Райдуга-Шанс", м. Добропілля. Донецька область  "Горянки"

https://youtu.be/iNEKyOOEF1Y 2 премія

Хореографічний ансамбль "Вітерець", місто Краматорськ, Донецька область Пурім

https://youtu.be/vgD5DDNsb4Y 1 премія

 

Бейбі формейшн + продакшн дитяча хореографія

Танцювальний ансамбль "Аврора", м. Львів "Перепілочка"

https://youtu.be/MvT4FeYg6H4 2 премія

Танцювальний ансамбль "Аврора", м. Львів Танець дуже маленьких лебедів

https://youtu.be/g16acvlc0s4 3 премія

Хореографічний колектив "БУМ", м. Конотоп Місяць-дружок

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=bktJ6I8ftbg 1 премія

 

Діти формейшн естрадна + дитяча хореографія

Хореографічний колектив DreamLand, м. Буча Шалена бжола

https://youtu.be/bTTp8jHq0w0 2 премія

Хореографічний колектив "БУМ", м. Конотоп Dance Boom https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=Nu5l5jfNMEQ 1 премія

 

Ювенали бальний танець мала група

Танцювальний колектив "Антураж", м. Дніпро Попурі

https://youtu.be/5yBfRMbRCbM 1 премія

ВОКАЛ

Соло ювенали естрадна пісня

Мірянова Анна Пісня "Дивна квітка"

https://www.youtube.com/watch?v=ozoMRbHeK5g 2 премія

Милена Афанасьева "Небо над Дніпром " Святослав Вакарчук\Океан Ельзи

https://www.youtube.com/watch?v=kxgWF4mFaJM 1 премія

Голубоцька Вікторія Наталія Май "Чарівниця осінь"

https://www.youtube.com/watch?v=ahxtOyeWZ-E 3 премія

Савельєва Софія "Усміхнися мені" Н. Яремчук

https://www.youtube.com/watch?v=qP3hV7O9ZYk&feature=youtu.be 3 премія

Савельєва Софія "It's Oh So Quiet" Бьорк

https://www.youtube.com/watch?v=spvCtpv0C-I&feature=youtu.be 2 премія

Матвійчук Владилена "Пісня мого серця". Музика та слова Л.Соболевської

https://youtu.be/r_NLniCIlCo 3 премія

Литвинова Наталія В. Івасюк "Водограй"

https://www.youtube.com/watch?v=GOYmWGFzG7A&feature=youtu.be 2 премія

Андрій Чепурний Я учу английский

https://youtu.be/BhuMw55xywE 3 премія

Ліза-Марія ЛЕМАК "Je veux" (cover ZAZ)

https://youtu.be/Txwt3x7ZS6o 1 премія

Іщик Софія "Три поради"

https://www.youtube.com/watch?v=B8WdIZcZ5hg 2 премія

Анастасія-Марія Чубінська "Пісня про рушник"

https://www.youtube.com/watch?v=Slx-sVx2iKI 2 премія

Шевцова Аліна  На світанку

https://youtu.be/jPBbE9KlDn4 2 премія

Дяченко Ольга Ой, як виросту велика

https://youtu.be/zPGes899zkI 3 премія

Олександр Гордієнко "Мати-земля"

https://www.youtube.com/watch?v=09mNpFpbffs 3 премія

Федоренко Дарина Дмитрівна Калина

https://youtu.be/FD8e7EKcYDo 2 премія

 

Соло ювенали народна пісня

Старикова Христина Ой поле...полечко...

https://www.youtube.com/watch?v=5xeE4Z6jW30 1 премія

Ольга Іванів Сюди гора, туди гора

www.youtube.com/watch?v=xd3e-FxvLNo&feature=youtu.be 2 премія

Дяченко Вікторія Ой сивая тая зозуленька (укр.нар.пісня)

https://youtu.be/ZwA7scwKqtQ 1 премія

Шершун Уляна Лемківська народна пісня "Ой тече річенька"

https://www.youtube.com/watch?v=dvr6lxWkTDs&t=1s 3 премія

 

Соло ювенали академічний вокал

Лучкова Элизавета Альбіноні Адажіо

https://www.youtube.com/watch?v=fSG6SH_GS9w 1 премія

Зінова Дар'я М. Лисенко "Пісня Цвіркунки" з оперети "Чорноморці"

https://youtu.be/i6i-11RBoLw 2 премія

 

Соло діти естрадна пісня

Кушнір Христина "Моє місто". Слова Т.Панасюк, музика С.Вишинської

https://youtu.be/P76O9uN9jWI 2 премія

Денисюк Ольга "Пісня про Україну". Музика та слова Н. Май

https://youtu.be/XFJANVR0cIk 3 премія

Збірі Аміна "Україна весною". Музика та слова В. Николишин

https://youtu.be/p0JtHBHLZ4k 3 премія

Осипенко Софія "Зима"

https://youtu.be/hs8qcXgCwlk 1 премія

Цибульський Богдан "У човні"

https://youtu.be/ocVaJFDG-rA 3 премія

Драгниш Олександра Сергіївна Oh, Darling! Beatles

https://www.youtube.com/watch?v=-9cBo5jnIXU 1 премія

Веронiка Мiщенко  Рушничок

https://m.youtube.com/watch?v=ZiyxGpEIopY 2 премія

 

Соло діти академічний вокал

Бендерук Анна "Вальс кошки Офелии" Я. Дубравин

https://www.youtube.com/watch?v=dK5E0YeN-vY&feature=youtu.be 3 премія

Бендерук Анна "Little bird" І. Францескевич

https://www.youtube.com/watch?v=Cut4QYThowI&feature=youtu.be 2 премія

Софія Покровська Дин-Дон

https://www.youtube.com/watch?v=3cMRli3UBvU 1 премія

Кароліна Ганжа Й. Голід "Старый добрый кловесин"; А.Кос-Анатольський слова В. Лодижце "Кептарик"

https://www.youtube.com/watch?v=mGubFbozACk&t=85s 2 премія

 

Соло юніори естрадна пісня

Терехова Поліна "Дочекайся"

https://youtu.be/9CvCFAzatwE 1 премія

Карай Вікторія  Perhaps

https://youtu.be/Q98NAaNNFpU 2 премія

Ткачук Євгенія Небо, гурт Один в каное

https://youtu.be/fsT_KOVdkgI 3 премія

Пшебильська Влада  The Hardkiss - Helpless

https://youtu.be/F5qq0MxHcpk 1 премія

Чухліб Єлизавета "Очі на піску" сл. Ю. Рибчинського, муз. І Поклада

https://youtu.be/UlMmCfqGCYo 2 премія

Дарина Тиха  У.н.п. "Ой ти, місяцю"

https://youtu.be/j5x6WnvEBhw 3 премія

 

Соло юніори академічний вокал

Борконюк Валерія Обробка укр. народної пісні, фортепіанний супровід

https://youtu.be/4ZM2uOOubjk 2 премія

Мись Катерина  Обробка укр .народної пісні

https://youtu.be/edpriTcIKsw 1 премія

 

Соло юніори народна пісня

Погребняк Олена У.н.п. "Прилетіла перепілонька"

https://www.youtube.com/watch?v=DyxkaDSvG6g 1 премія

 

Соло дорослі академічний вокал

Сикал Вікторія Миколаївна Франц Шуберт, "Куда"

https://youtu.be/UjrH9WAjsd4 1 премія

 

Соло дорослі естрадна пісня

Обаровська Віта "Намалюю"

https://www.youtube.com/watch?v=k9vIpOQ7EG8 1 премія

 

Діти мг + формейшн естрадна пісня

Зразковий вокальний ансамбль "Світанок" Палацу учнівської молоді.  "Діти - квіти". Музика та слова Х.Кочегарової

https://youtu.be/cVZNGx9hBC0 1 премія

Зразковий вокальний ансамбль "Світанок" Палацу учнівської молоді.  "Украли сердечко". Музика І.Мартинюк, слова І.Дем'янчук

https://youtu.be/PtT_O8VsUyc 3 премія

Ансамбль бандуристів "Веселі дзвіночки" "Пошли нам, Боже"

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=dUn_YFCEugU 1 премія

Вокальний ансамбль "ПРОМІНЧИК" , Шевченківський НВК Н Май "Зайченя"

https://www.youtube.com/watch?v=9EYXoRc1mz8 2 премія

 

Змішана формейшн + продакшн естрадна пісня

Вокальний ансамбль "Ареццо" музика та слова О. Янушкевич - "Дитинства світ"

https://youtu.be/awxr4OuFib8 1 премія

Зразковий вок. ансамбль "Світанок" Палацу учнівської молоді."Тобі, країно". Музика, слова Я.Притули Тобі, країно htt//youtu.be/K82W1PuDHXI 1 премія

 

Дует ювенали естрадна пісня

Вокальний дует у складі Титаренка Дениса і Титаренка Назара "Станьмо, браття-козаченьки" сл. і муз. Н. Май https://youtu.be/ca9UQwgFsJc 1 премія

 

Дует + МГ юніори естрадна пісня

Квінтет ''PERFORMANS'' Муз. і слова Я. Барнича "Гуцулка Ксеня"

https://youtu.be/qei49ecyYE8 1 премія

Дует: Точона Євгенія та Чередниченко Єлізавета Українська нар. пісня в обробці Г. Верьовки "Тихо над річкою"  https://youtu.be/_Jfq3oY3L0c 2 премія

 

Формейшн ювенали естрадна пісня

Вокальний ансамбль "Світанок" Пісня щастя

https://youtu.be/di0yuN7PAUQ 1 премія

ИНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ  ЖАНР

Соло ювенали класичні твори

Левицький Владислав Г.Гендель «Чакона» ре мінор

https://youtu.be/9tBy71Awir8 3 премія

Давидовська Софія соната

https://youtu.be/mO-KGnmueVE https://youtu.be/I8Zmq8E4MKk 2 премія

Яковенко Арина "Прелюд" Яків Степовий

https://www.youtube.com/watch?v=N9pst6PrWyw 3 премія

Анастасія Галечка Танець

https://youtu.be/9EBBc1kxi1g 2 премія

Равлюк Марко ДМШ n1 м. Львова ім. Кос-Анатольського "Рожева пантера"Г. Манчіні

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=JnBabUsjYBw 3 премія

Анастасія Халенко Мирослав Скорик «У народному стилі»

https://youtu.be/0PEGazcAZe8 3 премія

Шолох Анна В. Купревич Фонтани Цвінгера

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=x6WFaUO1y1A 2 премія

Дон Тетяна Л.Жульева Концертная пьеса "Косари"

htps://www youtube com/watch?=ZageUs_4Dnc 1 премія

 

Соло ювенали естрадні твори

ЭМИРАТЛИ РУСТЕМ Жаворонок

https://www.youtube.com/watch?v=5PLkOFp6qS4&t=2s 1 премія

Дмитро Новостройний Let my people go

https://www.youtube.com/watch?v=4ijUgQ0V5bY 2 премія

 

Соло діти класичні твори

Божок Анастасія Фібіх "Капріччіо"

https://youtu.be/p8hftEqId8M 3 премія

Музика Каріна Спіліоті "Гуцулята"

https://youtu.be/rJYPTi_2c8s 2 премія

Омельченко Ірина Володимирівна Людмила Шукайло

"Інтермеццо" https://youtu.be/JwqIPgf-5YM 1 премія

 

Соло діти естрадні твори

Шевченко Анна Х-Г Нейманн Піано-рок

https://www.youtube.com/watch?v=D_NxElgTce4 2 премія

Катерина Шлапакова Г. Сасько Джаз-вальс

https://youtu.be/acg0zD5TOrY 1 премія

 

Соло юніори класичні твори

Тимофiй Жеребцов I. Шамо. Веснянка

https://youtu.be/TWPfYnLf6rQ 1 премія

Цивковська Олександра О. Бордюгова "Український романс"

https://youtu.be/0CkRsUyvrFM 2 премія

Камінський Микита Г. Каан. "Страсть"

https://youtu.be/MZf7dJ_SnxE 3 премія

Колесниченко Вероніка Е. Должиков "Ностальгія"

https://youtu.be/ittQNQfvAzk 3 премія

Дахно Анастасія Кода із Сюїти А.Бойко

https://youtu.be/pi0kscAIYf4 2 премія

Чухліб Єлизавета "Я щаслива зроду" укр. нар. пісня обр. Кушніренка

https://youtu.be/3GOcXTRdGQU 1 премія

 

Формейшн + МГ ювенали народні твори

Колектив "Доміно" "Чорнобривці"

https://www.youtube.com/watch?v=_zATmC_O_Lg&feature=youtu.be 1 премія

Зразковий ансамбль бандуристів "Срібні струни" Шевченківська спеціалізована школа-інтернат Черкаської обласної ради "Журавлине серце" слова і музика Оксани Горобченко

https://youtu.be/gTa6aXHA-XA 2 премія

Зразковий ансамбль бандуристів "Срібні струни" Шевченківська спеціалізована школа-інтернат Черкаської обласної ради "Хай буде так" слова і музика Оксани Горобченко

https://youtu.be/jkiOZ_Tj7Mc 1 премія

 

Діти дует

Даниїл Оникієнко та Аліна Водоп’янова Українська народна пісня в обробці С.Павлюченка «Ой під вишнею» https://youtu.be/Wy4cJzomdak 1 премія

Ковальчук Олександра ; Благодир Юлія О.Науменко "Коломийка"

https://youtu.be/y8kFhGIVXGM 1 премія

 

Діти МГ + формейшн народні твори

Ансамбль ложкарів "Ярмарка" Ой, марічко, чічері

https://www.youtube.com/watch?v=YAWNp6BlC7E&feature=youtu.be 2 премія

Ансамбль сопілкарів "Дударик" Віночок українських народних пісень

https://youtu.be/iZ-suBoG6Ks 1 премія

 

Соло молодь класичні твори

Дорошенко Лілія Ю. Радзецький. "В полночь"

https://youtu.be/8vC5zhO5Glc 1 премія

Федорчук Роман І.Ковальський. Фантазія на тему "Щедрик"

https://youtu.be/dp-pbXqEoG8 2 премія

Олексій Вапняр Й. Брамс Рапсодія ор. 72 №2 соль мінор

https://www.youtube.com/watch?v=EUohBy0c4GM 1 премія

 

Дует ювенали класичні твори

Ф-нний дует у складі Шакер Дарін та Подолянець Валерії Українська народна пісня обробка для двох Б. Решетілова «Ой, чий то кінь стоїть»

https://youtu.be/7K3jjRndq4k 1 премія

Дар’я Гавро та Анастасія Маслакова Сергій Прокоф’єв «Від’їзд Попелюшки на бал»

https://youtu.be/7FWn1Kd5_Mc 2 премія

 

Дует + МГ юніори класичні твори

Марія Пономаренко та Ілона Задесенська Клод Дебюссі "В Човні"

https://youtu.be/PUT90Uez0Pg 1 премія

Зразковий художній колектив ансамбль домристів "Акварелі" А. Пьяццолла. Танго

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=kT6cyFypUT8 1 премія

 

Формейшн змішана естрадні твори

Ансамбль "Калейдоскоп" Сумської ДМШ №2  Р. Бажилін "Карамельний аукціон"

https://youtu.be/iRw-NYg6qss 1 премія

ТЕАТРАЛЬНИЙ  ЖАНР

Соло бейбі

Манятовська Олександра Моя Україна

https://www.youtube.com/watch?v=8pvcgbU4rRQ&t=5s 1 премія

СОФІЯ ЛУІЗА ГОРІХ 3 роки Вірш " КІТ ВАСИЛІЙ"

https://www.youtube.com/watch?v=7KihW-StGOA&t=0s&list=PLj9JMx9JKCOBJ2-6Zrz7zFM1SS974GYG7&index=11 1 премія

 

Соло діти

Зиновкина Анастасия Фея птичек

https://youtu.be/rXz7CRT4IaM 1 премія

Аліса Єфременкова В.Сухомлинський " Вранці на пасіці"

https://youtu.be/0UdgkecYfYg 1 премія

 

Формейшн змішана

Шоу-студія мод "Фантазія" "В джазі тільки дівчата"

https://www.youtube.com/watch?v=li2qGQtDPVQ&t=167s 1 премія

 

Мала група діти

Зразковий ляльковий театр "Фантазія" Театрально-музична мініатюра "Дві мелодії"

https://www.youtube.com/watch?v=-2spPDr6IpE 1 премія

 

Мала група змішана

Цирковий колектив "Сузір'я" Акробатичний квінтет

https://youtu.be/DSGP8_kK5gU 1 премія