Не відмовляйся від своєї мрії!

БФ "Наш Слід" м. Київ

(050) 723-55-11

(063) 456-15-76

nashsled@gmail.com

ПОЛОЖЕННЯ Як викласти відео на YouTube ПІДСУМКИ ЗАЯВКА

Благодійний Фонд «Наш Слід» запрошує усіх бажаючих прийняти участь у 12-му Всеукраїнському дистанційному конкурсі «Зоряна Брама»

Якщо Ви не маєте змоги приїхати до Києва і особисто взяти участь у фестивалі-конкурсі, можете подати заявку на заочну участь. Практика проведення дистанційних фестивалів у країнах Європи та ближнього зарубіжжя показала, що це зручна ефективна форма участі, яка надає рівні шанси КОЖНОМУ виявити себе, свої таланти! Участь у нашому конкурсі дозволяє - подолати географічні та матеріальні перешкоди; - охопити широке коло глядачів; - ваш виступ побачать сотні користувачів інтернету! Конкурс відбудеться 24 жовтня 2019 року.
Заявки та оплата приймаються до 19 жовтня. Участь у дистанційному конкурсі має безліч плюсів: - Вам не потрібно збиратися всім колективом (якщо маєте вже відеозапис) - Ви не несете додаткових витрат на дорогу та проживання - Ви сплачуєте менший внесок за участь - Вас оцінює професійне журі - Ви отримуєте рецензію на заявлений номер - Ви отримуєте нагороди Станьте лідером, будьте цілеспрямованими, поділіться вашими досягненнями, боріться й перемагайте! Умови участі: Крок перший: викладаєте в YOUTUBE відеозапис із виступом. Крок другий: заповнюєте заявку Після цього ви отримаєте номер рахунку, на який необхідно сплатити внесок. Крок третій: підбиття підсумків конкурсу та рішення журі.
Жанрові номінації конкурсної програми: - вокальна; - хореографічна; - інструментальна; - театральна; - циркова; - прикладне та образотворче мистецтво Оцінку виступів учасників конкурсу здійснює журі, яке складається оргкомітетом з відомих артистів, педагогів творчих дисциплін, режисерів, керівників творчих колективів, діячів культури і мистецтва. Результати конкурсу розміщуються на офіційному сайті БФ «Наш Слід». Заявки та оплата приймаються до 19 жовтня. Кожен конкурс проходить за номінаціями, жанрами і віковими категоріями. Усі учасники конкурсу отримують дипломи та медалі за участь. У кожній номінації і віковій категорії надаються звання Лауреата I, II і III ст. Лауреати - колективи нагороджуються кубками і дипломами. Лауреати - солісти, - дуети та - тріо нагороджуються медалями і дипломами. Керівники та концертмейстери отримують подяки. Незалежно від результату конкурсу, кожний номер отримує рецензію. Після підбиття підсумків конкурсу відбудеться додатковий тур на приз глядацьких симпатій! У конкурсі приймуть участь кращі з кращіх.

Не відмовляйся від своєї мрії!

Організаційний комітет:

БФ «Наш Слід»

Наталія Сучкова (050) 723-55-11

Всеволод Сучков (066) 094-60-24

Е-мейл: nashsled@gmail.com