«50 копійок на Щастя»

Titul_06

Шановні добродії,

Благодійний фонд «Наш Слід» пропонує Вам долучитися до нового проекту, спрямованого на вирішення певних соціальних проблем в Україні.

Благодійний фонд «Наш Слід» започатковує новий проект Благодійної програми «50 копійок на щастя» і запрошує меценатів приєднатися до нього.

Наш проект вирізняється своєю оригінальністю та простотою. А саме: компанія-партнер відраховує з кожного касового чеку 50 копійок у Благодійний фонд «Наш Слід». На фоні загальної кількості чеків,  50 копійок стають значимою сумою для надання допомоги тим, хто її потребує. В нашому випадку – це хворі діти.

Допомога хірургічному відділенню Національної Дитячої Спеціалізованої Лікарні «ОХМАТДИТ» стане першим етапом реалізації нашого проекту.

Кошти, що надходитимуть в Благодійний фонд «Наш Слід», будуть розподілені на покращення умов перебування маленьких пацієнтів у Лікарні «ОХМАДИТ», придбання та оновлення обладнання, а також допомогу батькам у придбанні ліків, дорогих препаратів і оплату лікування.

Завдяки проекту Благодійної програми «50 копійок на Щастя» ми подаруємо надію на повноцінне здорове життя, зробимо щасливими не лише дітей, але й їхніх рідних.

Тільки спільними зусиллями ми зможемо допомогти!

Детальна інформація про діяльність Благодійного Фонду «Наш Слід» на нашому сайті:  http://nashsled.com.ua/?page_id=4441

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *