Івана Купала

QsmfcHv-XN8

4-5 липня Дарницька РДА, ГО «Центр Мистецтв «Світ молодим», Творча студія «Наш Слід» влаштовують мегаподію у Дарниціі — святкування Івана Купала.

Це найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят – це свято молоді – Купало або Купайло.

У ніч на Івана Купали в старовину люди проводили багато різноманітних обрядів і ритуалів. Купальська ніч і донині є однією з найбільш «сильних» ночей, яка наповнена цілющими і магічними властивостями. Основними силами в цю ніч є вода, вогонь і трави.

На святкуванні на Вас чекають старовинні обряди, ворожіння за допомогою вінків. Їх плетуть із лопуха, ведмежого вушка або івана-да-мар’ї. У сплетені вінки з трав вставляються запалені маленькі свічки, після чого, вінки будуть спускати на воду.

На святковій сцені будуть виступати творчі колективи, майстер класи народних майстрів познайомлять Вас зі старовинними техніками.

5 липня ввечері на Вас чекають хороводи, танці, і звичайно, найулюбленіше заняття молодих хлопців і дівчат у Купальську ніч — це перестрибування через вогонь багаття.

На святкування на ярмарку запрошуються народні майстри. З умовами участі можна познайомитись у документі «Условия участия».

Кошти з цього заходу підуть на допомогу дітям, батьки яких постраждали чи загибли у зоні бойових дій.

Заявки приймаються за тел. 050 723 55 11, 097 901 20 76, 063 456 15 76 Наталя.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *